بهترین لوازم جانبی تبلت که باید بخرید!
بهترین لوازم جانبی تبلت که باید بخرید!

تقریبا اغلب افراد این روزها یک تبلت دارند یا احتمالا به زودی خواهند خرید. اگر میخواهید استفاده از این تبلت ها برای شما هیجان انگیز و لذتبخش باشد، باید یک سری قطعات جانبی ضروری را تهیه کتید. این قطعات باعث افزایش طول عمر تبلت شما خواهند شد و همچنین ساعت های طولانی شما را سرگرم خواهند کرد. بهترین لوازم جانبی تبلت که باید بخرید کدامند؟ با فروشگاه لوازم جانبی موبایل خریددی همراه باشید.

 

اسپیکر بلوتوثی تبلت

بهترین لوازم جانبی برای تبلت 
بهترین لوازم جانبی برای تبلت

در حال حاضر مطمئنا تنوع بلندگوهای بلوتوثی موبایل و تبلت در بازار بسیار زیاد می باشد. در حالی که میتوانید با یکی از ابزارها، صدای سینمایی بلندی را تجربه کنید. در واقع شما میتوانید اسپیکرهای بلوتوث را تهیه کنید که صدای بیشتری نسبت به بلندگوهای داخلی تبلت دارند. برخی از تبلت های مدل پایین بلندگوهای بی کیفیتی دارند و گوش را آزار می دهند. اگر مدت زمان زیادی را پشت میز با تبلت خود سر می کنید، این بلندگوهای بلوتوثی گزینه خوبی برای شماست.


 پاور بانک ویژه تبلت

اگر به مسافرت می روید، یا در خارج از شهر کار می کنید و یا همیشه در جاده هستید، پاور بانک میتواند حکم یک معجزه برای شما را داشته باشد. باتری تبلت های به طور متوسط حدود ۴ تا ۱۰ ساعت جوابگو می باشد. البته این مسئله به مدل تبلت شما و اپ هایی که استفاده می کنید، بستگی دارد. با پاوربانک میتوانید مدت زمان استفاده از تبلت را به دو برابر افزایش دهید.


محافظ صفحه تبلت

اهمیتی ندارد تا اچه اندازه مراقب تبلت خود هستید! هر لحظه ممکن است بر حسب اتفاق تبلت شما زمین بخورد و صفحه آن بشکند. استفاده از محافظ صفحه مخصوص تبلت، میتواند از آسیب دیدن آن جلوگیری کند. همچنین مانع ایجاد خط و خش روی آن خواهد شد.


کاور تبلت

بهترین لوازم جانبی برای تبلت 
بهترین لوازم جانبی برای تبلت

کاور تبلت همراه با یک محافظ صفحه، از مهمترین لوازم جانبی تبلت می باشد که باید خریداری کنید. قاب های تبلت در انواع مختلف را میتوانید بر حسب سلیقه خود تهیه کنید. با استفاده از این کاورها از آسیب دیدن قاب گوشی جلوگیری خواهید کرد.


استند تبلت

حتما برای شما هم پیش آمده که تبلت خود را به دیوار تکیه بدهید و به کارهای خود رسیدگی کنید. ولی متاسفانه درست در بدترین مواقع می لغزد و می افتد. راه حل رفع این مشکل، خرید استند تبلت می باشد.


هدفون تبلت

قطعا نمیخواهید اطرافیان خود را با صدای بلندبازی ها، فیلم ها یا حتی ویدئو کنفرانس های خود آزار دهید. بنابراین هدفون میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این هدفون های مخصوص تبلت در مدل های متفاوتی به فروش می رسد. بهترین گزینه برای گوش دادن به موزیک، هدفون های بزرگ بی سیم است.


کیبرد تبلت

شما میتوانید با تهیه یک کیبرد هوشمند، تبلت خود را به یک لپتاپ کامل تبدیل کنید. این کیبرد به شما امکان می دهد تا در هر مکان و هر زمان که بخواهید با تبلت خود مثل یک لپتاپ کار کنید. در واقع با استفاده از کیبرد میتوانید بسیار سریع تر از قبل به ایمیل ها پاسخ دهید. سعی کنید صفحه کلیدی را انتخاب کنید که زاویه قرار گیری آن مناسب باشد.


قلم تبلت

اگر میخواهید تبلت خود را به یک نت پد دیجیتال تبدیل کنید، پس باید یک قلم تهیه کنید. استفاده از قلم مناسب تبلت شما، میتواند این وسیله را برای شما بیش از پیش مفید و موثر سازد. این قلم ها برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی صفحه تبلت شما طراحی و ساخته شده اند. این ابزار میتواند هنگام بازی کردن و یا جستجو در گوگل بسیار کاربردی باشد. یک قلم خوب نرم و روان است و لک یا اثر روغنی از خود بر روی صفحه به جای نمی گذارد.


کاور تبلت

افتادن تبلت روی زمین میتواند خسارت زیادی به شما بزند. تماشای شکستن تبلت گرانقیمت شما میتواند بسیار دردناک باشد. این مسئله اهمیت استفاده از کاور یا قاب تبلت را برای شما روشن می سازد. در واقع قاب یکی از موثرترین و کاربردی ترین لوازم جانبی تبلت به شمار می رود. این قطعه میتواند تبلت شما را در برابر ضربات محافظت کند و از پرداخت هزینه های سنگین برای تعمیر آن جلوگیری می کند. هرچه کاور مرغوب تری تهیه کنید و پول بیشتری بپردازید، تبلت شما دیرتر آسیب خواهد دید.