گوشی سامسونگ GALAXY S22
جدیدترین مشخصات گوشی سامسونگ GALAXY S22 که فاش شد

گوشی سامسونگ GALAXY S22

کمپانی سامسونگ قصد دارد در اوایل سال ۲۰۲۲ سری جدید گلکسی خود به نام  GALAXY S22 را معرفی و عرضه نماید. از این پرچمدار جدید اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما انتظار می رود تغییرات جدیدی بر روی آن اعمال شده باشد. اما اخیرا کاربری به اسم Snoopy tech توییتی منتشر کرده که اطلاعات جدیدی از این گوشی را اعلام می‌کند. بر اساس ادعای این کاربر، گوشی Galaxy S22 از نظر مشخصات فنی نسبت به دستگاه‌های گلکسی S21 هیچ تغییر قابل توجهی نکرده است.

مشخصات گوشی سامسونگ GALAXY S22

از طرفی طبق اطلاعات فاش شده، کلیه اعضای خانواده S22 سامسونگ مجهز به سیستم مخابراتی ۵G خواهند بود. علاوه بر این دو گوشی Galaxy S22 و Galaxy S22 Plus که در رنگ‌های صورتی طلایی، سبز، مشکی و سفید عرضه خواهند شد ظرفیت حافظه داخلی ۸ گیگابایت خواهد بود. همچنین دو گوشی گلکسی S22 و S22+  در دو نسخه حجمی ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت در دسترس قرار خواهند گرفت.

به علاوه گوشی Galaxy S22 Ultra  در سه مدل حجمی ۱۲۸ ، ۲۵۶  و ۵۱۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است دو مدل حجمی ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایتی مجهز به ۱۲ گیگابایت رم می باشد. همچنین نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این گوشی دارای ۱۶۶ گیگابایت رم خواهد بود.

با عرضه این گوشی در بازار، تنوع بالایی از محصولات لوازم جانبی آن را به راحتی می توانید در خریددی پیدا کنید.