Galaxy S22
اولین پچ امنیتی خانواده Galaxy S22 سامسونگ امروز منتشر می شود!

اولین به روز رسانی Galaxy S22 امروز منتشر می شود!

اگر هم اکنون این خبر داغ را می خوانید می خوانید، تقویم خود را بررسی نکنید؛ تقویم شما خراب نیست، هنوز فوریه است، اما برای سامسونگ اهمیتی ندارد. سامسونگ یک بار دیگر وصله امنیتی جدیدی را قبل از رسیدن به ماه وصله مزبور منتشر کرده است. درست است وصله امنیتی یا همان پچ (security patch) امروز منتشر می شود.

به گزارش GSMARENA،از امروز پچ انواع گوشی های خانواده گلکسی S22 در بازارهای مختلف در دسترس است. گلکسی S22، S22+ و S22 Ultra همگی در حال حاضر اولین به روز رسانی نرم افزاری خود را حداقل در اروپا دریافت می کنند. پچ جدید S90xBXXU1AVBF است، که در آن “x” رقمی است که بسته به دستگاهی که دارید متفاوت است.
تغییرات به‌روزرسانی کاملا مبهم است، فقط به این نکته اشاره می‌کند که “پایداری کلی عملکردها بهبود یافته است“. امیدواریم این بدان معنا باشد که مشکل فلیکر صفحه نمایش Galaxy S22 Ultra نیز برطرف شده است. مطمئناً شما پس از نصب این به‌روزرسانی، سطح وصله امنیتی ۱ مارس ۲۰۲۲ را دریافت می‌کنید، که اکثر مردم پس از خارج کردن دستگاه جدید S22 خود از جعبه منتظر آن خواهند بود. بسته به مدل گوشی، حجم فایل دانلود ۷۷۰ مگابایت تا ۸۲۰ مگابایت خواهد بود.

لازم به ذکر است انواع لوازم جانبی گوشی های تلفن همراه سامسونگ (کاور و قاب گوشی، شارژر، هندزفری و …) را می توانید به راحتی از فروشگاه اینترنتی خریددی تهیه فرمایید.